Nowy numer 41/2019 Archiwum

Witaj, szkoło

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

W całym kraju po wakacjach dzieci i młodzież wrócili do szkół. Katolicki Zespół Edukacyjny im. Świętej Rodziny w Olsztynie tradycyjnie rozpoczął nowy rok nauki od Mszy św.

- Przed nami okres nauki, nawiązywania i rozwijania przyjaźni, przybliżania się do Jezusa, zdobywania wiedzy i poznawania świata - mówił ks. Andrzej Pluta podczas Mszy św. rozpoczynającej rok w Katolickiej Szkole Podstawowej. Przypomniał historię św. Jana Bosko, który na prośbę swoich podopiecznych zdradził im przepis na świętość. - Są trzy składniki: radość, obowiązkowość w nauce i modlitwie oraz czynienie dobra innym, czyli w skrócie radosna modlitwa i praca. Drogie dzieci, korzystajcie z tego przepisu, a rok szkolny na pewno będzie udany - mówił ks. Andrzej.

Po wspólnej modlitwie uczniowie po raz pierwszy po 2-miesięcznej przerwie udali się do swoich klas i przywtórzyli z kolegami i nauczycielami. Dla Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Świętej Rodziny będzie to rok wyjątkowy, bowiem będą świętować 20. rocznicę utworzenia placówki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL