Nowy numer 42/2019 Archiwum

Życie z B(l)ogiem

Nie zbierają lajków, a dobre uczynki i świadectwa ludzi, którym pomogli.

Marta i Sebastian Kaniowie od kilku miesięcy prowadzą na portalu społecznościowym bloga/vloga „W drodze do nieba”. - Pomysł dojrzewał w naszym sercu już od dłuższego czasu, ale byliśmy oporni, bo co powiedzą znajomi, będą się z nas śmiać... w końcu w wigilię Zesłania Ducha Świętego Marta powiedziała, że dosyć tego, że trzeba działać. Bo skoro mamy takie pragnienie w sercu, to trzeba je realizować. A skoro Bóg chce, byśmy robili coś dla Jego chwały i miłości, to nie można się już dłużej opierać - opowiada Sebastian.

- Dzielimy się swoim doświadczeniem Boga w codzienności. Chcemy pokazać, jak my dostrzegamy Jego działanie w naszym życiu, rozważamy również Ewangelię przeznaczoną na dany dzień, szukamy odniesień do naszego życia, motywujemy do dobrego życia, pokazujemy owoce życia zgodnie z przykazaniami - opowiada Sebastian.

- Zauważyliśmy, że wielu młodych ludzi - a do nich przede wszystkim kierujemy naszego bloga - ma problemy z odkryciem swojego powołania, znalezieniem drogi życiowej, jaką wybrał dla nich Bóg. Dlatego chcemy poruszyć ten temat m.in. dzięki świadectwom różnych osób: będziemy zapraszać księży, siostry zakonne, małżeństwa, żeby podzielili się świadectwem swojego życia - mówi Marta.

Więcej o ewangelizacyjnym blogu „W drodze do nieba” w numerze 37. Posłańca Warmińskiego - Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL