Nowy numer 42/2019 Archiwum

Turystyczny hit z Fromborka

Zespół Katedralny znalazł się na 3. miejscu w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zespół Katedralny we Fromborku znalazł się w Top 5 w kategorii „Zamki i pałace” Polskiej Organizacji Turystycznej, plasując się ostatecznie na 3. pozycji. Od początku września przez 2 tygodnie internauci w specjalnej sondzie oddawali swoje głosy na najwspanialsze obiekty w naszym kraju.

Zanim jednak doszło do finałowego głosowania, Zespół Katedralny we Fromborku wygrał regionalne głosowanie - w finale musiał uznać wyższość zamku w Niemodlinie oraz pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim.

Organizatorzy konkursu, a także przedstawiciele obiektów biorących w nich udział podkreślają, że internetowe głosowania wielu osobom mogą wydawać się mało ważne, jednak takie akcje są bardzo dobrą promocją zabytków.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL