GN 46/2019 Archiwum

Ostatnie słowo należy do Niego

Wieczór Chwały odbył się w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie.

Członkowie Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic coraz częściej goszczą w parafiach na Warmii i Mazurach.

Marcin Zieliński prowadził wczoraj, 21 września, uwielbienie w Stawigudzie, a dziś rozpoczęły się prowadzone przez niego rekolekcje „Czy jesteś gotowy, by Bóg się tobą posłużył” w Lidzbarku Warmińskim. Również w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie pojawili się członkowie wspólnoty „Głos Pana”.

Krzysztof Sowiński razem z przyjaciółmi poprowadził tam wieczór chwały. Uwielbienie Pana Boga rozpoczęło się od Mszy św., której przewodniczył ks. Andrzej Pluta. Następnie K. Sowiński wygłosił konferencję, w której przekonywał zebranych, żeby zaufali Panu.

- Ostatnie słowo zawsze należy do Niego. Musimy oddać Mu wszystko, modlić się tak, jakby nic nie zależało ode mnie, a wszystko od Boga - mówił prowadzący. Przypominał, że najpierw powinniśmy zadbać o naszą relację z Bogiem i codzienną modlitwę, a dopiero potem o wszystko inne.

- Najlepsze co możemy zrobić, to trwać przy Nim i odpowiadać na to, co On mówi. Bóg jest dobry, nawet jeśli na swojej drodze spotykamy jakieś trudności, to one przenoszą nas na wyższy poziom wiary. Powierzmy się Bogu jak dzieci, rzućmy Mu do stóp wszystkie nasze sprawy, zostawmy wszystko, z czym tu dziś przyszliśmy i nie myślmy już o tym - zachęcał K. Sowiński.

Wieczór Chwały dopełniła adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z uwielbieniem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama