Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zmarł ks. Mieczysław Maciejewski

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

24 września zmarł ks. Mieczysław Stanisław Maciejewski. Miał 86 lat, z czego 61 lat kapłaństwa. Ks. Mieczysław urodził się w roku 1931. Święcenia kapłańskie przyjął 24 czerwca 1956 roku. Pracował jako wikariusz w parafii św. Jerzego w Kętrzynie, parafii św. Andrzeja Boboli w Wojciechach, parafii św. Brunona w Bartoszycach oraz św. Marii Magdaleny w Bieniewie. W 1971 roku został proboszczem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Słoneczniku. Był również proboszczem parafii św. Mikołaja w Bażynach.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 28 września
o godz. 11 w kościele pw. świętych Piotra i Pawła w Morągu (ul. Herdera 1). Ciało zmarłego kapłana zostanie złożone na cmentarzu komunalnym w Morągu (ul Dąbrowskiego 31).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL