Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nie znamy dnia ani godziny

Jerycho Różańcowe w parafii św. Anny w Olsztynie.

Mszą św. w niedzielny wieczór rozpoczęła się w parafii na Zielonej Górce nieustanna modlitwa różańcowa, która będzie trwać przez cały tydzień. Jerycho to nieprzerwane, rotacyjne czuwanie grup osób przed Najświętszym Sakramentem przez 7 dni, o każdej porze dnia i nocy.

- W Ewangelii czytamy, że musimy czuwać, bo nie znamy dnia ani godziny. Właśnie poprzez to Jerycho chcemy czuwać, trwać na modlitwie, wypraszać łaski - tłumaczy ks. Adrian Bienasz, proboszcz parafii św. Anny. Nieustannie odmawiany Różaniec ofiarowany jest w intencjach Kościoła i ojczyzny - o zachowanie Bożego Ducha w polskim narodzie, w intencjach parafii i własnych.

- Modlitwa różańcowa, Jerycho to nie jest łatwa modlitwa, trzeba ją odkryć. W dzisiejszej Ewangelii czytamy o gotowości, roztropności. Ja odczytuję to tak, że roztropność to dalekowzroczność, a to z kolei wiąże się z cierpliwością. To wszystko zawiera się w modlitwie różańcowej - mówi ks. Bienasz.

Jerycho Różańcowe w parafii św. Anny zakończy się w niedzielę 19 listopada Mszą św. o godz. 18.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL