Nowy numer 42/2019 Archiwum

Arcybiskupi warmińscy odznaczeni

Abp Edmund Piszcz i abp Wojciech Ziemba otrzymali medale "Benemerenti in Opere Evangelizationis" za szczególne i wybitne zasługi w dziele misyjnym.

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji 50-lecia Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. Podczas uroczystości zostały wręczone medale „Benemerenti in Opere Evangelizationis”.

Zostały przyznane w różnych kategoriach: za zasługi w dziele misyjnym, za pomoc modlitewną i duchową, za szczególne zasługi w udzielaniu pomocy materialnej i finansowej misjom oraz za informacje medialne.

Abp Edmund Piszcz i abp Wojciech Ziemba otrzymali medale za szczególne i wybitne zasługi w dziele misyjnym. Taki sam medal otrzymał również abp Wiktor Skworc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • Agata Musztarda
    15.11.2017 14:50
    O ile mi wiadomo metropolitą warmińskim jest abp Górzyński. Może się panu redaktorowi metropolita pomylił z arcybiskupem...?
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL