Nowy numer 42/2019 Archiwum

Moc Uwielbienia

Już w najbliższy wtorek w parafii św. Franciszka w Olsztynie niezwykłe modlitewne wydarzenie.

We wtorek, 21 listopada, w wigilię wspomnienia św. Cecylii, w akademickim kościele na Kortowie odbędzie się Moc Uwielbienia.

Modlitewne spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18, a następnie będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez zespół Mocni w Wierze.

- Chcemy łączyć się we wspólnym uwielbieniu. Każdy może i powinien wielbić Pana Boga za jego dary tak, jak potrafi - my staramy się to robić m.in. śpiewem. Chcielibyśmy głośno wyśpiewać razem z innymi: tak tylko Jezus, tak tylko On. Ważne, żeby dziękczynienie i uwielbienie pochodziło z serca - mówi Piotr Serbintowicz, dyrygent zespołu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL