Nowy numer 42/2019 Archiwum

Możesz pomóc!

Zbiórka paczek dla polskich szkół na Litwie.

W ubiegłym roku młodzi z parafii Miłosierdzia Bożego na olsztyńskich Nagórkach przygotowali 98 paczek ze słodyczami, które trafiły do dzieci w Polskiej szkole w Starych Trokach na Litwie oraz paczki żywnościowe dla rodzin.

W tym roku ks. Jarosław Dobrzeniecki razem z młodzieżą chcą przekazać do Starych Trok podobną ilość paczek, ale na tym nie zamierzają poprzestać. - Zadzwoniła do mnie pani z innej polskiej szkoły i uznaliśmy, że miło byłoby gdybyśmy ich również odwiedzili i pamiętali o nich - opowiada ks. Dobrzeniecki. Wiąże się to ze 112 dodatkowymi paczkami dla dzieci, co razem daje około 200 paczek.

W parafii Miłosierdzia Bożego do 17 grudnia trwa zbiórka słodyczy i żywności. Dary można składać w zakrystii lub po Mszach Świętych. - Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się przygotować paczki dla wszystkich - mówi ks. Dobrzeniecki.

Przygotowane paczki młodzież zawiezie dzieciom 18 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL