Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kilogramy dobra

Zbiórce patronuje, obok Caritas Archidiecezji Warmińskiej, Rada Seniorów Olsztyna działająca przy urzędzie miasta.

Zakończyła się świąteczna zbiórka żywności przed Bożym Narodzeniem. W doświadczeniu miłości miłosiernej spod znaku „głodnych nakarmić” brały udział Karolina i Wiktoria z kl. VI z opiekunem p. Sebastianem Polakowskim ze Szkoły Podstawowej nr 10.

- Wraz z wolontariuszami innych szkół zebraliśmy ok. 70 kg produktów spożywczych na godniejsze przeżywanie czasu przy świątecznym stole. W sklepie „Biedronka” na ul. Piłsudskiego w Olsztynie zebraliśmy produkty, które zostaną podzielone na konkretne adresy, pod które wolontariusze SP 10 udadzą się w ramach świątecznej pomocy - wyjaśnia Sebastian Polakowski.

Zbiórce towarzyszy, obok Caritas Archidiecezji Warmińskiej, Rada Seniorów Olsztyna działająca przy urzędzie miasta.

- Można powiedzieć, że przedświąteczny okres ma charakter pracy zespołowej, którego dewizą jest działalność w jedności. Mamy nadzieję, że wspólna sprawa będzie owocować dalszą wrażliwością w kolejnych działaniach. Zatem za Bratem Albertem, w kończącym się roku jego osoby, pragniemy życzyć świątecznie jako pierwsi, a na pewno nie jedyni: niech was Święte Dzieciątko rozwesela i wam zawsze błogosławi - mówi Polakowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL