Nowy numer 48/2020 Archiwum

Kilogramy dobra

Zbiórce patronuje, obok Caritas Archidiecezji Warmińskiej, Rada Seniorów Olsztyna działająca przy urzędzie miasta.

Zakończyła się świąteczna zbiórka żywności przed Bożym Narodzeniem. W doświadczeniu miłości miłosiernej spod znaku „głodnych nakarmić” brały udział Karolina i Wiktoria z kl. VI z opiekunem p. Sebastianem Polakowskim ze Szkoły Podstawowej nr 10.

- Wraz z wolontariuszami innych szkół zebraliśmy ok. 70 kg produktów spożywczych na godniejsze przeżywanie czasu przy świątecznym stole. W sklepie „Biedronka” na ul. Piłsudskiego w Olsztynie zebraliśmy produkty, które zostaną podzielone na konkretne adresy, pod które wolontariusze SP 10 udadzą się w ramach świątecznej pomocy - wyjaśnia Sebastian Polakowski.

Zbiórce towarzyszy, obok Caritas Archidiecezji Warmińskiej, Rada Seniorów Olsztyna działająca przy urzędzie miasta.

- Można powiedzieć, że przedświąteczny okres ma charakter pracy zespołowej, którego dewizą jest działalność w jedności. Mamy nadzieję, że wspólna sprawa będzie owocować dalszą wrażliwością w kolejnych działaniach. Zatem za Bratem Albertem, w kończącym się roku jego osoby, pragniemy życzyć świątecznie jako pierwsi, a na pewno nie jedyni: niech was Święte Dzieciątko rozwesela i wam zawsze błogosławi - mówi Polakowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama