Nowy numer 42/2019 Archiwum

Harcerz czuwa

W ten Adwent ich spotkaniom przyświeca hasło: "Czuwajcie i zapraszajcie Chrystusa do swojego serca".

Na pierwszej adwentowej Mszy św., w kościele pw. Maski Boskiej Fatimskiej w Olsztynie, spotkali się harcerze. - Pragniemy modlić się i wprowadzać Chrystusa w nasze szeregi - tłumaczy Marek.

- Mówi się, że harcerz czuwa. A w ten Adwent naszym spotkaniom towarzyszy hasło: „Czuwajcie i zapraszajcie Chrystusa do swojego serca”. W tym duchu harcerze pragną zaprosić Jezusa do swojej rodziny harcerskiej, by im błogosławił - mówi proboszcz ks. Marian Matuszek.

Harcerze włączyli się Eucharystię, prowadzili śpiew, nieśli w procesji dary.

- Cieszę się, że młodzi przychodzą do kościoła, pragną tu budować swoje wartości, przenosząc je w codzienność. To ważne, że znaleźli miejsce, gdzie budują swoje relacje z Chrystusem - przyznaje proboszcz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL