Nowy numer 42/2019 Archiwum

Przedświąteczna pomoc

Poszukując prezentów nie zapominajmy o potrzebujących.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas im. bł.Ks. Jerzego Popiełuszki w Butrynach, najstarszego na Warmii, przeprowadzili adwentową akcję Pola Nadziei w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Pieniądze zebrane w czasie zbiórki, zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla najmłodszych pacjentów Hospicjum Domowego Caritas w Olsztynie.

- Jesteśmy wdzięczni drogim rodzicom wolontariuszy za przywiezienie ich z Nowej Wsi, Starej Kaletki, Chaberkowa i ze Zgniłochy na naszą akcję do Olsztyna - podkreśla Krzysztof Gajewski, opiekun SKC w Butrynach

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL