Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pokaż nam swoje święta

Zapraszamy do udziału w konkursie - szopki, rodzinne spotkania, wyjątkowe choinki - wystarczy nadesłać zdjęcie.

Prosimy o nadsyłanie zdjęć żłóbków z kościołów archidiecezji warmińskiej oraz fotografii rodzinnych świątecznych. Na zdjęcia w wersji elektronicznej czekamy pod adresem mailowym: olsztyn@gosc.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Pokaż nam swoje święta” do 31 grudnia 2017 r.

W mailu należy dodać krótki opis oraz następujące dane: imię i nazwisko autora pracy konkursowej, numer telefonu i adres e-mail.

Wszystkie fotografie zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej olsztyn.gosc.pl – 31 grudnia, od tego dnia trwać będzie głosowanie internautów na najładniejsze zdjęcie świąteczne.

Głosowanie zakończy się 4 stycznia 2018 r. Nagrody otrzymają trzy osoby, których fotografie uzyskają największą liczbę głosów.

Regulamin konkursu

 

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL