Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowe drogi i więcej bezpiecznych miejsc

75 km nowych dróg powstało w 2017 roku na Warmii i Mazurach.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podsumowała rok w warmińsko-mazurskim. W mijającym 2017 roku kontynuowano prace na kontraktach zawartych w latach 2015-2016.

Do użytku oddano odcinki S7, drogę S51 Olsztyn-Olsztynek oraz obwodnicę Ostródy w ciągu drogi dk16. Łącznie wszystkie inwestycje miały wartość blisko 2,9 mld złotych. W budowie pozostają jeszcze dwa odcinki obwodnicy Olsztyna, których budowa zakończy się w przyszłym roku.

Oprócz budowy nowych dróg realizowane były również zadania mające poprawić bezpieczeństwo. W ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych za ponad 71 mln złotych powstały ronda, chodniki, ciągi pieszo-rowerowe, przeprowadzono też remont mostu i dróg.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL