Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tydzień Małżeństwa

Przytłacza was codzienność? Idźcie na randkę!

Tydzień Małżeństwa to cykl imprez, które odbędą się o 7 do 13 lutego w Olsztynie. - Celem jest promowanie małżeństwa, realnej, dobrej, satysfakcjonującej relacji. Statystyki dotyczące rozwodów są niestety dość przygnębiające - my chcemy pokazać, że małżeństwo to supersprawa. Dlatego proponujemy małżonkom różne wydarzenia w 4 obszarach: duchowym, edukacyjnym, kulturalnym i rekreacyjnym - opowiada Iwona Dziak z olsztyńskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana, organizatora. Całość rozpocznie się 7 lutego Mszą św. w kościele św. Mateusza w Olsztynie, podczas której świadectwo dadzą Ewa oraz Grzegorz Chmielewscy. Kolejne dni to m.in. sesja fotograficzna, randka taneczna w Eranovie, warsztaty psychologiczne, randka małżeńska, wyjście do kina czy uroczysta Msza św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. - Codzienność może nas przytłoczyć, gonimy z pracy do domu, odebrać dzieci, zawieźć na dodatkowe zajęcia, zrobić zakupy… zaniedbujemy przy tym małżeństwo. My proponujemy, żeby spędzić te dni w trochę inny sposób, wspólnie, dostrzec, o co tak naprawdę chodzi w małżeństwie - zachęcają organizatorzy. 

- Na randki chodzi się nie tylko przed ślubem - to jeden z wielu elementów wzmacniania więzi małżeńskiej. Tak naprawdę poznajemy się bowiem wtedy, kiedy jesteśmy już razem i tylko razem, kiedy - jak mówią niektórzy - furtka jest już zamknięta i dobrze, że tak jest. Jeśli pojawią się jakieś zgrzyty, a pojawią na pewno - my też przechodziliśmy przez swoje kryzysy - wtedy trzeba szukać rozwiązań - mówią Anna i Marek Rokitowie.

Pełny program oraz zapisy na poszczególne wydarzenia znajdują się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL