Nowy numer 50/2018 Archiwum

Hej kolęda!

W niedzielę 21 stycznia w parafii Świętego Krzyża w Szczytnie odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...".

W niedzielę 21 stycznia w parafii Świętego Krzyża w Szczytnie odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...". Wzięły w nim udział dzieci oraz uczestniczący we Mszy Świętej. Wszystkie dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty śpiewając kolędę lub pastorałkę.

- Podczas występów jeszcze raz wspomnieliśmy magię i radość, która towarzyszyła Świętom Bożego Narodzenia - mówi Krystyna Żywica. Po występach każdy uczestnik otrzymał słodki upominek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy