Nowy numer 42/2019 Archiwum

W szczytnym celu

W ramach zbiórki pieniędzy na remont i przystosowanie kamienicy, Caritas organizuje bal charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2018 r. w Hotelu Omega.

Caritas Archidiecezji Warmińskiej nabyło kamienicę, w której - po remoncie - będzie znajdować się hospicjum.

Oczywiście na adaptację zniszczonej kamienicy potrzebne będą pieniądze. - Na razie próbujemy wszystko ogarnąć. Jest potrzeba dokładnej inwentaryzacji budynku. Jaki będzie ostatecznie koszt wykonania niezbędnych robót budowlanych, tego jeszcze nie wiemy. Budynek znajduje się w gminnej ewidencji zabytków. Chcemy zachować jego walor historyczny. Dlatego potrzebujemy całej dokumentacji. To na pewno zwiększy koszty prac - wyjaśnia ks. Paweł Zięba, dyrektor Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

W ramach zbiórki pieniędzy na remont i przystosowanie kamienicy, Caritas organizuje bal charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2018 r. w Hotelu Omega. - Zainteresowanych zapraszamy do wsparcia naszego dzieła - dodaje ks. Zięba. Są jeszcze wolne miejsca, a ta sobota jest ostatnią w karnawale.

-  Oprócz tego, że będzie dobra zabawa, bo spotykamy się w szczytnym celu, podczas balu będą aukcje. Każdy będzie mógł dodatkowo wspomóc nasze dzieło, nabywając obrazy, jak i inne cenne rzeczy. Będzie również możliwość nabycia cegiełek z niespodzianką - wymienia ks. Paweł.

Szczegółowe informacje tel. 663 200 006 i 501 239 189.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL