Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pasjonująca droga

Ślad losu – to Droga Krzyżowa ojców redemptorystów, którą w kościele pw. św. Anny w Olsztynie wykonali Mocni w Wierze.

Droga Krzyżowa połączona z muzyką, śpiewem to niezwykłe doświadczenie. Jakoś inaczej się ją przeżywa, pełniej, jakby głębiej – mówi pani Krystyna.

– Dobrze jest, kiedy Droga Krzyżowa, która jest Pasją, jest dla modlących się pasjonująca, dlatego że wówczas wchodzi się w nią, staje na drodze Jezusa. Słuchając rozważań, możemy stać się Weroniką, może Szymonem z Cyreny... Być może ślad tej Drogi Krzyżowej znajdziemy w naszym losie, w codzienności? Stąd tytuł: „Ślad losu”, w co wprowadzili nas Mocni w Wierze – mówi proboszcz ks. Adrian Bienasz.

Nie ukrywa zadowolenia, że właśnie ta najmniejsza olsztyńska parafia na Zielonej Górce rozpoczęła promocję nowej płyty zespołu, na której właśnie znajdują się pieśni z Pasji ojców redemptorystów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL