Nowy numer 42/2019 Archiwum

Utwierdzane, nie wyśmiewane

Przedszkole Katolickie i Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie gościły rodziców, którzy chcieli zapoznać się z obiema placówkami.

Przyszliśmy, bo poszukujemy odpowiedniego przedszkola dla naszej córki. Jesteśmy katolikami i wydaje się nam naturalne, że to może być najlepsze miejsce dla naszego dziecka – mówi pani Beata.

Wśród odwiedzających szkołę byli Marek i Justyna. Już we wrześniu ich syn Mateusz pójdzie do pierwszej klasy.

– A nam zależy na tym, aby był w przyjaznej szkole, gdzie wartości szanowane w domu nie były wyśmiewane, a raczej utwierdzane – mówi pani Justyna. Razem z synem oglądali sale lekcyjne. – Fajnie tu jest – podsumowuje krótko Mateusz.

Obecnie szkoła podstawowa remontuje kolejne budynki parafii pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka. Wszystko po to, aby były jeszcze lepsze warunki nauki. – Nasza szkoła jest małą placówką. Znamy się tu wszyscy, dobrze rozumiemy, żyjemy tymi samymi wartościami. Dziś, kiedy świat odchodzi od wartości chrześcijańskich, jest coraz więcej rodzin, które szukają miejsc, gdzie ich dzieci będą miały przekazywane wartości Kościoła katolickiego – uważa dyrektor podstawówki Anna Kobarynka-Łysek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL