Nowy numer 45/2019 Archiwum

Bieg z modlitwą

W sobotę, 7 kwietnia, odbędzie się Bieg Miłosierdzia "W równym tempie…", z Łupstychu do Gietrzwałdu. Trasa liczy 13 kilometrów.

Do wzięcia udziału we wspólnym biegu zaprasza Duszpasterstwo Zdrowia i Sportu. Bieg odbędzie się w sobotę poprzedzającą Niedzielę Miłosierdzia. Wszyscy wystartują z pętli autobusowej w Łupstychu o 9.30.

Na trasie bieg będzie połączony z modlitwą - biegacze będą się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 11 planowany jest posiłek w domu pielgrzyma w Gietrzwałdzie, a o godz. 12 odbędzie się Msza św. w gietrzwałdzkiej bazylice.

Zgłoszenia należy kierować do ks. Mariusza Jackowskiego, pod numerem telefonu 882 958 076.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama