Nowy numer 38/2021 Archiwum

Wiesz, jak przekazać wiarę?

Olsztyński oddział Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" oraz Fundacja Aktywnej Rodziny "Pajacyk" zapraszają na warsztaty "Jak rozmawiać z dzieckiem, nastolatkiem o Bogu?".

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co jest tym największym dobrem, jakie pragniesz dać swojemu dziecku? W co chcesz je wyposażyć, aby wyrosło na dobrego człowieka i radziło sobie w życiu, potrafiło przejść przez trudne chwile, zachowując w sercu ufność i radość? - Podczas spotkania będziemy mówić o tym, jak prowadzić dzieci, nastolatków do Pana Boga - zapowiadają organizatorzy. - Jak pomóc im odkryć, że są przez Niego kochane i wartościowe w Jego oczach. Będziemy szukać konkretnych, prostych sposobów, jakie rodzice mogą realizować w codziennym życiu.

Warsztaty odbędą się w sobotę 21 kwietnia w siedzibie oddziału Civitas Christiana w Olsztynie przy ul. Prostej 5/6. Spotkanie będzie podzielone na dwa warsztaty - od 10.00 do 13.00 dla rodziców dzieci w wieku 0-12 lat oraz od 14.00 do 17.00 dla rodziców nastolatków. Koszt udziału to 20 zł od osoby za jeden warsztat.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Karasowska, psycholog, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, która przez wiele lat prowadziła terapię dzieci, a także szkolenia i konsultacje dla rodziców. Jest autorką wielu publikacji z zakresu profilaktyki, wychowania oraz pomocy dziecku i rodzinie, prowadzi szkolenia dla nauczycieli i wychowawców, a także innych grup zawodowych. Prowadzi także wykłady dla rodziców chrześcijańskich w parafiach.

Warsztaty przeznaczone są dla 12 osób (na każdy warsztat), zapisy prowadzone są przez formularz dostępny TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama