GN 42/2019 Archiwum

Dzień Otwarty

Już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia, Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na zapoznanie się z ofertą kształcenia.

Dzień Otwarty na Wydziale Teologii rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz.15. W programie znalazły się m.in. koncerty, sztuka teatralna, konkurs gier komputerowych, rozgrywki sportowe, zwiedzanie wydziału oraz prezentacja oferty studiów.

Wydział Teologii zaprasza chętnych do studiowania na kierunkach:

  • Nauki o rodzinie (1. i 2. stopnia)
  • Prawo kanoniczne
  • Teologia

Oferta skierowana jest nie tylko do aktualnych maturzystów, ale również do osób starszych, bowiem Wydział Teologii zaprasza na studia 30+. Studiowanie teologii w programie 30+ nie zawiera przygotowania pedagogicznego do nauczania religii, ma służyć zdobywaniu wiedzy i pogłębianiu wiary.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama