Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ks. Robert Kaniowski doceniony

Proboszcz parafii św. Rafała Kalinowskiego uhonorowany przez władze Mrągowa za działalność na rzecz mieszkańców miasta.

Ks. kan. Robert Kaniowski został uhonorowany Statuetką Niezapominajką. Wyróżnienie otrzymał podczas sesji Rady Miejskiej 26 kwietnia, a nagrodę wręczyli kapłanowi Otolia Siemieniec, burmistrz Mrągowa, oraz Tadeusz Orzoł, przewodniczący Rady Miejskiej.

Statuetka Niezapominajki przyznawana jest przez władze Mrągowa od 2000 roku. Wręczana jest tym, którzy szczególnie zasłużyli się dla Mrągowa i mają wybitne osiągnięcia w ważnych dla lokalnej społeczności dziedzinach. Ks. Kaniowski wraz z parafianami działa na rzecz ubogich, potrzebujących, niepełnosprawnych, a w kościele św. Rafała Kalinowskiego odbywają się uroczystości państwowe m.in.: Święto Wojska Polskiego, rocznica Katynia i Smoleńska, święta patriotyczne oraz uroczystości związane z WOSzK  (Wojskowym Ośrodkiem Szkoleniowo Kondycyjnym).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL