Nowy numer 42/2019 Archiwum

Uwielbienie Stwórcy

Już 27 maja w Ostródzie odbędzie się koncert ewangelizacyjny "...by Świat usłyszał". To już jego 6. edycja.

- Idea koncertu ma dwa wymiary - społeczny i duchowy. Pierwszy ma za zadanie skupiać społeczność lokalną, ale i ludzi z całej Polski wokół projektu budowania jedności, wspólnoty. Chodzi o zaangażowanie młodych ludzi, wolontariuszy w budowanie czegoś dobrego, a także wydobywanie młodych talentów i kształtowanie ich podczas odbywających się dzięki koncertowi warsztatom - tłumaczy Magdalena Ewertowska. - Duchowa idea koncertu to uwielbienie Stwórcy przez śpiew, głoszenie Jego wielkiej chwały. Koncert nie jest adresowany tylko do młodych ludzi, jednak to wśród nich jest najwięcej osób poszukujących Boga, prawd wiary i wspólnoty. Jeżeli nasze wspólne dzieło, jakim jest koncert ewangelizacyjny, spełnia rolę budowania Bożej więzi, to jest to najlepszy znak, że wszelkie założone przez nas cele zostają osiągnięte. Tym samym warto kontynuować to dzieło - zaznacza organizatorka.

W tym roku w ostródzkim amfiteatrze wystąpią Siewcy Lednicy, Michał Bukowski „Pax” oraz Play & Pray. Koncert poprowadzi Grzegorz Kasjaniuk. Tradycyjnie koncert „...by Świat usłyszał” poprzedzony będzie warsztatami muzycznymi. Odbywają się one w dwóch grupach - dla dzieci oraz dla osób powyżej 13. roku życia.

Więcej o warsztatach (informacje, regulamin, zapisy) można znaleźć na stronie www.byswiatuslyszal.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL