Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zostań liderem

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości. Potrwa do 30 czerwca.

W województwie warmińsko-mazurskim potrzeba 44 liderów - ich zadaniem będzie całoroczne zarządzanie projektem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości w miejscu swojego zamieszkania. Lider rekrutuje wolontariuszy i koordynuje ich pracę. Celem całego zespołu jest odnalezienie najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z problemami, a potem połączenie ich z darczyńcami chcącymi przygotować dedykowaną dla nich pomoc. W tamtym roku w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin.

- Bycie liderem to nie jest zwykły wolontariat. W Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości nie tylko pomaga się potrzebującym, ale inwestuje się także w swój rozwój zawodowy. Funkcja lidera pozwala zdobyć najbardziej pożądane na rynku pracy umiejętności: zarządzanie projektami, zarządzanie ludźmi, umiejętność pracy w zespole. Lider to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie - tłumaczą organizatorzy.

Jak się zgłosić?

  • Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl.
  • Przyjedź na szkolenie, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu liderem.
  • Przejdź przez rozmowę rekrutacyjną.
  • Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia.
  • Podpisz umowę i zacznij działać!

Rekrutacja liderów potrwa do 30 czerwca. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczby lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama