Nowy numer 41/2019 Archiwum

Nasza radość jest dowodem

– Wierzymy, że dzięki takim rodzinnym spotkaniom ludzie nie będą lękać się przyznać do naszego najlepszego Ojca – mówi ks. Paweł Mórawski.

W Nidzicy odbył się Rodzinny Dzień Dziecka pod hasłem: „Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi”. Festyn został zorganizowany przez parafię, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Nidzicki Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Miejski w Nidzicy.

Wśród licznych atrakcji dla całych rodzin znalazły się m.in. bieg w workach, przeciąganie liny czy zabawy kuglarskie. Na scenie pojawiło się wielu artystów, m.in. z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i św. Wojciecha w Nidzicy: zespół Sursum Corda oraz parafialna schola dziecięca pod kierownictwem Magdaleny Adamskiej i ks. Pawła Mórawskiego. Program przygotowany przez zespół i scholę to piosenki religijne z gestami do pokazywania dla dzieci, tańce i zagadki. Młodzież i dzieci zachęcały do wspólnego śpiewania wszystkich obecnych. – To wyraz nie tylko dziecięcej radości, ale przede wszystkim wiary. To publiczne przyznanie się do Tego, który nas zbawił, bo pierwszy nas umiłował. Pragnęliśmy, by nasza radość była dowodem na to, że wiara w Jezusa Chrystusa nie jest smutna i określona sztywnymi zasadami – podkreśla ks. Paweł Mórawski. – Mamy nadzieję, że nasza radość i miłość do bliźniego zagościła w sercach wszystkich obecnych, a nasza ciężka praca przyniesie obfity owoc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL