Nowy numer 43/2019 Archiwum

Pielucha dla Malucha

W Olsztynie trwa akcja mająca pomóc Ośrodkowi Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną.

- Dostaliśmy informację, że jest potrzeba zbiórki pieluch dla maluchów Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie. Dlatego jest akcja, jest szybka reakcja! Prosimy o pomoc - gdy robicie własne zakupy, dorzucie paczkę pieluch do wózka! To koszt ok. 30 zł. Ziarnko do ziarnka i możemy zrobić niezłe zapasy - zachęca Iwona Dziak.

Dzieciom z ośrodka najbardziej potrzebne są pieluchy (najlepiej rozmiar 3), ale również chusteczki nawilżane, krem na odparzenia i inne środki do pielęgnacji najmłodszych.

Dary można dostarczyć na spotkania Klubu Aktywnej Rodziny "Pajacyk" (ul. Niepodległości 85) w Olsztynie w środę 8 sierpnia, w godz. 9-12, oraz w poniedziałek 20 sierpnia, w godz. 17-18.30, lub do Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną (ul. Wańkowicza 3) codziennie w godz. 9-17.

Akcja "Pielucha dla Malucha" trwa do 20 sierpnia, jej organizatorami są Klub Aktywnej Rodziny "Pajacyk" i Fundacja "Każdy Ważny". Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na facebookowym wydarzeniu "Pielucha dla Malucha",

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama