Nowy numer 43/2019 Archiwum

Na końcu czeka On

– Bądźcie odważni w swoich prośbach. Nie bójcie się prosić o to, co możliwe tylko dla Boga – zachęcał pątników abp Józef Górzyński.

Mszą św. w konkatedrze św. Jakuba rozpoczęła się 35. War- mińska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. – Rozpoczynamy naszą drogę od najdoskonalszej modlitwy. Chcemy powierzyć Bogu intencje, które zaniesiemy w naszych sercach – tłumaczył ks. Jarosław Dobrzeniecki, dyrektor warmińskich pielgrzymek. Jak podkreślają pielgrzymi, intencja – oprócz dobrych butów, płaszcza przeciwdeszczowego i różańca – to konieczność na pielgrzymce.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama