Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wakacyjne miłosierdzie

Joanna Thamm z rodziną z Tostedt (Dolna Saksonia) po raz kolejny wsparła szkolne koło Caritas bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Butrynach.

Od lat pani Joanna wspiera potrzebujących. - Tym razem przywiozła ponad 100 kg artykułów spożywczych do naszej szkolnej kuchni. Nasza dobrodziejka już 10 lat temu pierwszy raz przyjechała do nas i kilkakrotnie wspierała dożywianie uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Butrynach - mówi opiekun koła Krzysztof Gajewski.

Będąc z wizytą w Polsce, odwiedziła również uczestników Kolonii Letnich Polonijno-Językowych Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach, przywożąc niespodzianki.

- Pani Thamm jest pracownikiem parafialnego zespołu Caritas działającego przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tostedt w diecezji Hildesheim i do dzieł miłosierdzia angażuje swojego męża i dzieci. Pomaga wielu osobom nie tylko w Niemczech, ale również na Warmii - dodaje K. Gajewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL