Nowy numer 41/2019 Archiwum

Weekend rozwijania talentów

Trwają zapisy na Muzyczną Oazę Modlitwy, który odbędzie się w Głotowie k. Dobrego Miasta.

Już trzeci raz diakonia muzyczna Ruchu Światło-Życie archidiecezji warmińskiej organizuje Muzyczną Oazę Modlitwy. Odbędzie się ona od 14 do 16 września w Głotowie.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą śpiewająco spędzić wrześniowy weekend. Ten rekolekcyjny weekend będziemy przeżywać pod hasłem: "Boże miłosierdzie w Eucharystii". Będziemy starali na nowo uświadomić sobie, że Bóg jest bogaty w miłosierdzie, poprzez swoją otwartość na każdego - tłumaczy ks. Paweł Szumowski, który razem z ks. Bartłomiejem Matczakiem będzie prowadził MOM.

Jak mówi ks. Szumowski, modlitwie Kościoła od wieków towarzyszy śpiew, a w ten sposób lud Boży na wzór chórów anielskich wychwala Pana. - Rolą osób muzycznych w Kościele jest ubogacanie swoim talentem nabożeństw, liturgii, aby w ten sposób również pomóc w modlitwie i zbliżaniu wiernych do Boga. Od Boga otrzymaliśmy wiele talentów, więc warto je jak najlepiej rozwinąć. Muzyczna Oaza Modlitwy jest dla wszystkich, którzy chcą rozwijać w sobie talent muzyczny - zaznacza ks. Szumowski.

Koszt MOM to 100zł, a wszelkie informacje oraz zapisy prowadzone są poprzez e-mail dmwarminska@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 665 036 681.

- Zapraszamy wszystkie chętne osoby od III klasy gimnazjum/po 8 klasie podstawówki. Nie musisz być w scholi czy chórze, nie będzie żadnych przesłuchań. Jedynie wystarczy otwartość i chęci do działania - mówi ks. Szumowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL