Nowy numer 8/2019 Archiwum

Nowe studia podyplomowe

Wydział Teologii przygotował ofertę dla nauczycieli w przedszkolach oraz szkołach. Rekrutacja trwa do 25 września.

Wydział Teologii zaprasza do podjęcia studiów podyplomowych w zakresie katechezy przedszkolnej. Są one skierowane do absolwentów studiów wyższych (pierwszego, drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich) w zakresie wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego. Studia pozwalają zdobyć nauczycielom wychowania przedszkolnego kwalifikacje do nauczania religii w przedszkolach. Nie dają kwalifikacji do pracy w przedszkolach specjalnych. Studia trwają 2 semestry, a koszt to 1400 zł (możliwość rozłożenia na raty 2 x 700 zł).

Kolejną propozycją Wydziału Teologii są studia podyplomowe „dydaktyka zajęć edukacyjnych w zakresie wychowania do życia w rodzinie”. Absolwenci otrzymają kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie wychowania do życia w rodzinie na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Studia podyplomowe pozwalają także podnieść kwalifikacje zawodowe wszystkim nauczycielom, a szczególnie pełniącym funkcje wychowawcy klasowego oraz pedagoga szkolnego. Absolwenci otrzymają również przygotowanie teoretyczne i praktyczne do prowadzenia w szkole zajęć w ramach szeroko rozumianego wychowania prorodzinnego. Studia trwają 3 semestry, a koszt to 2400zł (możliwość rozłożenia na raty 3 x 800 zł). Na studia mogą być przyjęte osoby, które ukończyły studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie i posiadają kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Kandydaci na studia podyplomowe powinni zapisać się w Internetowej Rejestracji Kandydata: irk.uwm.edu.pl do 25 września. Dokumenty należy złożyć lub przesłać pocztą także do 25 września na adres: Dziekanat Wydziału Teologii, ul. kard. Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn, pok. 19.

Więcej informacji o ofercie Wydziału Teologii można znaleźć na stronie www.uwm.edu.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL