Nowy numer 42/2018 Archiwum

Nigdy nie dał odczuć swojej wielkości

– On był nieustannie skupiony na Panu Bogu, a jednocześnie był otwarty na każdego człowieka – mówiła o Prymasie Tysiąclecia Iwona Czarcińska.

Sesja popularno-naukowa „Miłość kard. Stefana Wyszyńskiego do Ojczyzny”, która odbyła się w Stoczku Klasztornym, była okazją do przypomnienia nauk prymasa. – Dziś mówiliśmy przede wszystkim o tym, co powiedział o ojczyźnie – podkreśla Zbigniew Połoniewicz, dyrektor Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” oddział w Olsztynie, które po raz pierwszy włączyło się w organizację dni pamięci.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy