Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bal na 100 par

Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza do udziału w balu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

„Bal Niepodległości” odbędzie się 10 listopada w Eranovie - Miejscu Kreatywnej Aktywności.

– Pomysł dojrzewał w sercach wielu osób już od dłuższego czasu. Pragniemy uczcić w ten sposób pamięć o bohaterach tamtych czasów. Jest to nawiązanie do pięknej polskiej tradycji organizowania wyjątkowych balów z okazji ważnych świąt państwowych – tłumaczą Alicja i Jarosław Dąbrowscy.

Jest to bal bezalkoholowy, wpisujący się w nową kulturę propagowaną zarówno przez ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela ruchu, jak i papieża św. Jana Pawła II. Zabawa taneczna prowadzona będzie przez wodzireja. Będzie polonez, tańce narodowe wspólny śpiew pieśni patriotycznych i kolacja. W wydarzeniu będzie uczestniczyło 100 par – na 100-lecie niepodległości.

Wejściówki (150 zł za osobę) do nabycia w Eranovie – Miejscu Kreatywnej Aktywności (tel. 885 818 185 lub 89/ 534 94 04), e-mail recepcja@eranova.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL