Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zmiany organizacji ruchu

W związku z uroczystością Wszystkich Świętych w pobliżu olsztyńskich cmentarzy zmieni się organizacja ruchu.

Zmiany obowiązywać będą od od środy 31 października (od 23.30) do piątku 2 listopada (do ok. 4.00).

Cmentarz przy ul. Poprzecznej

Do cmentarza przy ulicy Poprzecznej będzie można dojechać ulicą Zientary-Malewskiej i od ulicy Borowej.

Ulica Poprzeczna, od skrzyżowania z ulicy Cichą do skrzyżowania z ul. Jagiellońską, będzie drogą jednokierunkową (możliwość przejazdu wyłącznie w kierunku do Jagiellońskiej). Ulice Cicha i Abramowicza będą wyłączone z ruchu. Poruszać się po nich będą mogły jedynie osoby mieszkające w tej okolicy, autobusy komunikacji miejskiej, taksówki i służby miejskie.

Ulica A. Erdmanowej będzie udostępniona wyłącznie pieszym. Tam też będą ustawione stoiska ze zniczami i kwiatami. Inny dojazd do cmentarza będzie możliwy od strony północnej od ulicy Borowej.

Najsprawniej i najwygodniej będzie dojechać do cmentarzy autobusem. Osoby, które zdecydują się na podróż własnym samochodem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożność ze względu na dużo większy niż zwykle ruch pieszych, ale też samochodowy. Apelujemy o stosowanie się do zmienionego oznakowania oraz wykonywanie poleceń policjantów kierujących ruchem.

Cmentarz przy ul. Wadąskiej w Dywitach

Ulica Wadąska, od skrzyżowania z aleją Wojska Polskiego do Kieźlin, stanie się drogą jednokierunkową.

Dojechać własnym autem aż pod cmentarz będzie można wyłącznie od strony alei Wojska Polskiego. Od strony ulicy Jagiellońskiej dojazd będzie możliwy tylko do Kieźlin (do głównej bramy cmentarza od tej strony będzie można dotrzeć wyłącznie środkami komunikacji miejskiej).

Na całej ulicy Wadąskiej w ruchu dwukierunkowym będą poruszały się wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej, taxi oraz rowery.

W dniu Wszystkich Świętych policjanci kierujący ruchem po południu przywrócą dwukierunkowość na całej ulicy Wadąskiej. Będzie to zależało od natężenia ruchu w okolicach cmentarza i na drogach dojazdowych.

Szczegółowe informacji dotyczące komunikacji miejskiej w Olsztynie w okresie Wszystkich Świętych można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL