Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ks. Robert Kaniowski uhonorowany

Duszpasterz otrzymał medal w uznaniu za zasługi dla Mrągowa.

Na uroczystej sesji Rady Miejskiej w Mrągowie w dniu 8 listopada 2018 roku z okazji Narodowego Święta Niepodległości, ks. Robert Kaniowski, proboszcz parafii św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie został uhonorowany prestiżowym odznaczeniem miasta - medalem 670-lecia Mrągowa.

To zaszczytne wyróżnienie otrzymał z rak burmistrz Mrągowa Otoli Siemieniec i przewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Orzoła. Warto przypomnieć, że jest to już drugie tak zaszczytne wyróżnienie dla ks. Kaniowskiego za działalność na rzecz Mrągowa i jego mieszkańców. Również w tym roku, w kwietniu, otrzymał on statuetkę Niezapominajkę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL