Nowy numer 42/2019 Archiwum

Uświetnienie rocznicy

"The Voice of Fara" - taką nazwę nosił konkurs piosenki religijnej i patriotycznej, który odbył się w parafii św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej w Bartoszycach.

Z jednej strony chodziło o uświetnienie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, a z drugiej o przypomnienie niektórych zapomnianych już polskich pieśni patriotycznych czy spopularyzowanie pieśni religijnej. Całemu wydarzeniu towarzyszył zespół uwielbieniowy z Kościoła chrześcijan baptystów z Bartoszyc.

Występy artystów były oceniane w czterech kategoriach: I - dzieci (przedszkolaki, uczniowie do klasy VII), II - młodzież (klasa VIII, gimnazjum, szkoły średnie), III - dorośli, IV - rodziny. Kryterium oceny stanowiło: dobór repertuaru, interpretacja utworów i ogólny wyraz artystyczny, innowacje artystyczne, wrażenie artystyczne, muzykalność i warunki głosowe wykonawców.

Jury składało się z czterech członków, którego przewodniczącym był ks. Krzysztof Bumbul, proboszcz z Reszla. Konkurs trwał trzy godziny, wyłoniono zwycięzców i każdy z uczestników otrzymał nagrodę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL