Nowy numer 43/2019 Archiwum

Dla potomnych

Dwie tablice upamiętniające duszpasterzy pracujących w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej poświęcono w Kętrzynie.

W kościele św. Katarzyny w Kętrzynie została odprawiona uroczysta Msza św. z okazji uroczystości Chrystusa Króla oraz odpustu parafialnego. Przewodniczył jej ks. prof. Lucjan Świto, oficjał Sądu Biskupiego w Olsztynie.

W Eucharystii uczestniczyli goście: kapłani z kętrzyńskich parafii, władze miasta i powiatu, zarówno obecnej, jak i mijającej kadencji, oraz przedstawiciele wspólnot parafialnych.

Na zakończenie Mszy św. poświęcono dwie tablice: jedną ku pamięci pracujących w parafii duszpasterzy oraz drugą ku pamięci wieloletniego proboszcza parafii, ks. Zygmunta Klimczuka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama