Nowy numer 42/2019 Archiwum

W obecności Jezusa

W kościele św. Wawrzyńca w Gutkowie Wspólnota Słowa Życia organizuje w każdą ostatnią środę miesiąca wieczór chwały.

W centrum jest zawsze uwielbienie Boga - podkreśla ks. Dariusz Łużyński SDB. Zgromadzeni uczestniczą w modlitwie uzdrowienia i uwolnienia.

- Tłumów nie ma, ale zawsze przychodzą wierni, którzy trwają z nami na modlitwie - mówi ks. Łużynski. Podkreśla, że istotą jest trwanie przed Najświętszym Sakramentem. - Dla mnie to szczególny czas i do tego ludzi prowadzę, by każdy jak najwięcej czasu spędzał przed Jezusem - dodaje.

Właśnie dlatego Wspólnota Słowa Życia zaprasza każdego również na piątkowe adoracje, które rozpoczynają się po wieczornej Mszy św. i trwają do godz. 21.00. - Trwamy w obecności Jezusa - mówi ks. Dariusz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL