Nowy numer 45/2019 Archiwum

Tak! Pomagam!

Wolontariusze z Butryn zebrali dla potrzebujących 500 kg produktów spożywczych.

Tradycyjnie już wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Butrynach włączyli się w ogólnopolską zbiórkę żywności Caritas „Tak! POMAGAM”. Akcja odbywała się już po raz 15.

- Celem akcji jest  przedświąteczna pomoc seniorom, potrzebującym rodzinom w parafii św. Jakuba w Butrynach oraz dożywianie uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Butrynach - tłumaczy Krzysztof Gajewski, opiekun SKC. - Jesteśmy wdzięczni rodzicom za opiekę i przywiezienie naszych Wolontariuszy z Łajs, Bałdzkiego Pieca, Starej Kaletki, Nowej Kaletki, Nowej Wsi, Zgniłochy, Nowego Ramuka oraz z Butryn do Olsztyna na akcję. Dziękujemy również naszemu strategicznemu partnerowi logistycznemu firmie BARTBO z Butryn za przewiezienie zebranych artykułów. Zebraliśmy ok. 500 kg artykułów spożywczych i tym samym aktywnie zwieńczyliśmy 1 tydzień Adwentu - mówi K. Gajewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama