Nowy numer 42/2019 Archiwum

To nasza misja

Dziennikarz Radia Plus Olsztyn Marcin Szydłowski został uhonorowany nagrodą Salus Publica (Dobro Publiczne).

Nagrodę przyznawaną przez Głównego Inspektora Pracy odebrał na piątkowej gali w Warszawie. Statuetkę przyznano mu za "szczególne popularyzowanie problematyki prawa i bezpieczeństwa pracy w 2018".

- Tematyka prawa pracy do łatwych nie należy i trzeba wyjaśniać słuchaczom w jak najprostszy sposób skomplikowane przepisy - mówi laureat. Podkreśla, że często prawa pracownicze są łamane i trzeba nieustannie informować o tym, gdzie osoby poszkodowane mogą szukać pomocy.

- To jedna z naszych dziennikarskich misji: być blisko ludzi, blisko ich problemów, aby pomagać im, dostarczając prawdziwych informacji - dodaje dziennikarz. - Nagroda jest sukcesem, ale także inspiracją do podejmowania tej tematyki - podsumowuje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL