Nowy numer 42/2019 Archiwum

Marana tha!

Przygotowanie do Bożego Narodzenia to przede wszystkim chwile modlitwy i czuwania, które pomagają oczekiwać Zbawiciela.

Czas Adwentu związany jest z czuwaniem i oczekiwaniem na przyjście Zbawiciela. Temu czuwaniu nie powinno zabraknąć modlitwy. W parafii św. Franciszka w Olsztynie miłośnicy muzyki kościelnej postanowili zorganizować adorację Najświętszego Sakramentu i wspólnie spotkać się na czuwaniu.

- Pomyślałam, że jesteśmy na chwilę na tym świecie, a krzątamy się wokół wielu spraw. Chciałam wykorzystać ten czas, by zatrzymać się w tym Adwencie. Trudno mi uczestniczyć w Roratach, ponieważ mam bardzo małe dzieci, więc wieczorne czuwanie było trafione - mówi Ania, uczestniczka czuwania.

Zebrani modlili się, przede wszystkim śpiewając adwentowe hymny brewiarzowe oraz antyfony do Matki Bożej. Nie zabrakło również chwil adoracji w ciszy i refleksji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL