Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pokaż nam swoje święta!

Zapraszamy do tradycyjnego konkursu – czekamy na zdjęcia szopek, żłóbków w kościołach, dekoracji czy rodzinnych spotkań.

Jak co roku zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pokaż nam swoje święta”.

Czekamy na Państwa fotografie przedstawiające czas Bożego Narodzenia – mogą to być szopki w parafii czy w domu, spotkania w gronie rodzinnym, własnoręcznie przygotowane ozdoby czy zdjęcia choinki lub innych dekoracji, w zasadzie wszystko, co ma związek z przeżywanym czasem świąt Bożego Narodzenia. Na Państwa fotografie czekamy do 30 grudnia 2018 roku. Po tym czasie na naszej stronie internetowej stworzymy galerię z przesłanych zdjęć, a następnie rozpocznie się głosowanie internautów, którzy wybiorą najatrakcyjniejsze fotografie. Głosowanie na stronie internetowej potrwa do 4 stycznia. Po tym terminie opublikujemy nazwiska zwycięzców i nagrodzimy trzy najlepsze fotografie. Regulamin konkursu oraz instrukcja przesyłania zdjęć znajdują się na stronie olsztyn.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL