Nowy numer 42/2019 Archiwum

Miejsce dla każdego

– To dzięki usługiwaniu przy ołtarzu rodziła się moja więź z Bogiem – mówi Maciek.

W WSD „Hosianum” odbyło się tradycyjne bożonarodzeniowe spotkanie SLO. Z całej archidiecezji przybyli ministranci i lektorzy, by dziękować Bogu za miniony rok i prosić o błogosławieństwo na nowy.

– Dążymy do tego, by wszyscy młodzi byli przyjaciółmi Chrystusa, by się formowali nie po to, by czuć się lepszymi, ale by ich więź z Bogiem była coraz silniejsza i wspólnie szli do świętości – mówi ks. Wojciech Kotowicz, duszpasterz SLO archidiecezji warmińskiej. – To służba przy ołtarzu sprawiła, że zrodziła się moja więź z Bogiem. Z czasem zdałem sobie sprawę, że chcę służyć Bogu, chcę wypełniać Jego wolę. Tak przełamałem żal, przełamałem swoją nieśmiałość – uważa Maciek z parafii św. Jerzego w Kętrzynie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL