Nowy numer 49/2020 Archiwum

Zagramy i pomagamy

Zostało jeszcze trochę miejsc na jutrzejszy koncert. Warto pomyśleć, czy piątkowego wieczoru nie spędzić na „Betlejem na Warmii i Mazurach”.

Koncert „Betlejem na Warmii i Mazurach” odbędzie się 11 stycznia w Ostródzie - Hala Expo Mazury, początek godz. 19.00. - Zostało jeszcze trochę miejsc na jutrzejszy koncert. Zapraszam wszystkich niezdecydowanych na to wspaniale wydarzenie - mówi Kinga Polak-Gieroń.

Podczas koncertu zaśpiewają niezwykli artyści: Bovska, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski.

Zagrają: słynny Atom String Quartet, fenomenalna Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta - Fanfara Moldova.

Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m.in.: Yazeed Sakhnini - Arab z Nazaretu, Adeba - perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak - Żyd z Jerozolimy.

Cały koncert ma charakter charytatywny. Każda diecezja, gdzie to wydarzenie się odbędzie, określa cel, na który cały zysk zostanie przeznaczony.

- Koncert organizujemy wraz z Caritas Archidiecezji Warmińskiej i nadrzędnym celem, jaki przyjmujemy, jest budowa hospicjum stacjonarnego dla dzieci w Olsztynie - wyjaśnia ks. Bartłomiej Matczak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama