Nowy numer 41/2019 Archiwum

Żałoba w Olsztynie

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza prezydent Olsztyna zarządził trzydniową żałobę w mieście.

Od wtorku do czwartku wszystkie flagi miasta będą opuszczone do połowy masztu, a wszystkie miejskie wydarzenia o charakterze rozrywkowym zostaną odwołane lub ograniczone.

W Urzędzie Stanu Cywilnego została udostępniona księga kondolencyjna pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Każdy może się do niej wpisać. 

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz apeluje do mieszkańców stolicy Warmii i Mazur, by w czasie żałoby w miarę możliwości odwołać lub ograniczyć wydarzenia rozrywkowe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL