Nowy numer 47/2020 Archiwum

Tym razem dla dzieci w Kruzach

Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej odbędzie się w niedzielę 17 lutego w Państwowej Szkole Muzycznej w Olsztynie.

Beneficjentem tegorocznej zbiórki jest Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach. Licytacje będzie prowadzić Paweł Burczyk, po których odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego, wokalisty zespołu Leszcze.

Już dziś można nabyć karty wstępu w biurze Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej oraz w recepcji kurii warmińskiej (Olsztyn, ul. Pieniężnego 22), jak również w swoich parafiach.

- Mamy wiele wartościowych przedmiotów na licytacje, choćby pióro od premiera Morawieckiego oraz dar od metropolity. Jak co roku swoje prace przekazali artyści - mówi prezes AK Wojciech Ruciński. A główną nagrodą w loterii fantowej będzie pielgrzymka do Rzymu, ufundowana przez Biuro Podróży „Cezar”.

- Pociągnięci miłością Bożą tego dnia otwieramy nasze serca na dobro, dzielimy się darami Bożymi z potrzebującymi. Każdy z nas może stać się częścią wielkiego dzieła - dodaje Wojciech Ruciński i zachęca, by w swoim planie zarezerwować niedzielę 17 lutego na uczestniczenie w wencie.

Formuła went jest niezmienna od 21 lat. Pieniądze pozyskiwane są z loterii fantowej, aukcji oraz biletów wstępu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama