GN 7/2019 Archiwum

Mój dom jest w Kruzach

– Sukcesem jest to, że dziecko nauczy się wiązać buty, pisać pierwszą literę, samo założy koszulkę. Na tym polega nasza praca, aby cieszyć się z małych rzeczy – uważa Agata Milewska.

Wiadomo, że chcąc czynić dobro, trzeba spełnić jeden warunek – umieć dostrzec człowieka, który naszej pomocy potrzebuje. Tradycyjna wenta odbywa się właśnie po to, żeby ludzi, którzy mogą pomóc, zmotywować dla dobra innych. Sądzę, że przez minione lata zrodziło się wiele dobra, może nie głośnego, ale wiecie, że dobro jest zawsze ciche, skromne i pokorne. To zło jest głośne, sprawiające wrażenie, że jest go wszędzie pełno. To nie jest prawda. Dobra jest o wiele więcej – mówi abp senior Edmund Piszcz.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL