Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nie jesteście sami!

W ramach Tygodnia Małżeństw odbyła się „Randka z Jezusem”.

- Celem naszego spotkania jest to, by małżonkowie stanęli przed Bogiem i zaprosili Go do bliższej relacji, w wymiarze „trójkąta” dozwolonego w Kościele - uśmiecha się Grzegorz Chemielewski.

- W naszej codzienności spotykamy się z trudnościami, z którymi nie zawsze jesteśmy sobie w stanie poradzić. Natomiast dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. On najlepiej nas zna. Adoracja to moment, kiedy Bogu robimy konkretną przestrzeń w naszym życiu, by mógł w nią wejść i nas prowadzić - mówi Ewa, żona Grzegorza.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w kościele św. Franciszka w Olsztynie, podczas której małżonkowie odnowili swoje przyrzeczenia.

- Nie da się budować relacji dojrzałych z ludźmi, jeśli zaniedbamy relację z Bogiem. Ile razy uklęknąłeś z żoną czy mężem do modlitwy? Dzisiaj masz okazję, by podczas wspólnej randki z Jezusem oprzeć się na Nim - tłumaczył podczas homilii ks. Wojsław Czupryński.  

- Wspólna Adoracja to doświadczenie wspólnoty. Widzimy innych małżonków modlących się i to pomaga - mówi Ewa.

- Mamy wzrastać we wspólnocie i wspólnie stanąć przed Jezusem z innymi małżeństwami. Pan mówi nam wyraźnie: "nie jesteście sami!" - dodaje Grzegorz.

Podczas nabożeństwa każda para małżonków otrzymała indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL