Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zaproszenie na warsztaty biblijne

Trwają przygotowania do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Do 28 lutego można zgłosić się do 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku zakres tematyczny obejmuje Księgę Wyjścia oraz List św. Pawła do Rzymian. Etap szkolny odbędzie się 13 marca, a etap diecezjalny 25 kwietnia. Finał konkursu przewidziany jest na 10 i 11 czerwca.

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Olsztynie serdecznie zaprasza uczniów oraz katechetów na warsztaty biblijne przygotowujące do XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Tematem warsztatów będzie List do Rzymian. Odbędą się one 7 marca o godz. 11 w sali Oddziału Okręgowego w Olsztynie, ul. Prosta 5/6, Olsztyn (Stare Miasto). Warsztaty poprowadzi biblistka dr hab. Aleksandra Nalewaj.

- Warsztaty to okazja, by spotkać podobnych sobie ludzi i zobaczyć, że jest nas więcej sięgających po Pismo Święte. Każdy z nas jest odpowiedzialny za rozwój swojej wiary, a jednym ze sposobów jest zgłębianie słowa Bożego i stosowanie go w swoim życiu - zachęca Mateusz Rutynowski.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a zgłoszenia można przesyłać do 5 marca na adres mateuszrutynowski@civitaschristiana.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 609 024 981.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL