Nowy Numer 16/2024 Archiwum

REO rozpoczęte!

Akademicka wspólnota Soli Deo Omnia zaprasza na rekolekcje.

- Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy to czas, w którym możemy spotkać się z Panem Bogiem i doświadczyć Jego miłości, bądź na nowo ją poznać. Rekolekcje mają swój rytm, konkretną drogę formacji i to pomaga w pogłębieniu relacji z Bogiem. Sama przechodziłam te rekolekcje jako uczestniczka i w moim życiu przyniosły widoczne owoce. Przede wszystkim otworzyłam się na Boga, drugiego człowieka i na samą siebie. Dzięki temu mogę mówić o tym jak Bóg mnie przemienił i pomógł odkryć piękno mojej kobiecości - mówi Sylwia Moroz, organizatorka rekolekcji.

- Rekolekcje kierujemy do każdego, kto czuje się pogubiony, stracił sens życia i szuka nowego impulsu. Także do tych, którzy chcą pogłębić relacje z Bogiem. Zapraszamy studentów, ale nie tylko. Każdy, kto pragnie przeżyć z nami czas zbliżania się do Jezusa może przyjść - dodaje Emila Tarabasz.

Pierwszą katechezę „Co jest sensem twojego życia?” wygłosił ks. Piotr Dernowski, opiekun wspólnoty. - W czym pokładasz nadzieje w swoim życiu? Czy twoim sensem życia są studia, znajomości, a może zwyczajna przyjemność? - pytał ks. Piotr. - Pan Jezus stał się sensem życia dla tych, którzy Go spotkali. To On nadawał im sens. Może być też sensem Twojego życia - tłumaczył ks. Dernowski.

Spotkania rekolekcyjne będą odbywały się raz w tygodniu, w niedzielę o godz. 18.00 w domu parafialnym przy kościele św. Franciszka w Olsztynie. W przyszłym tygodniu można jeszcze dołączyć do grupy rekolektantów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy